Tezja ime përdori këtë maskë me aspirinë- Ajo është 50 vjeçe dhe tani duket si 30! Provojeni


Aspirina është një qetësues i cili përdoret shumë nga të gjithë ne.Zakonisht u jepet pacientëve të cilët vuajnë nga problemet kardiovaskulare për shkak të vetive antiinflamatore që ka.

Por duke lënë mënjanë anën pozitive që ka për shëndetin tuaj,ai gjithashtu mund të përdoret dhe në fushën e kozmetikës..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin

Vdes gruaja më e moshuar në botë! Nuk do ta besoni sa vjeçe ishte !!!

Ana Vela Rubio u lind më 29 tetor 1901 në afërsi të Kordobës dhe që nga mosha 40-vjeçare e shekullit të kaluar ka jetuar në Kataloni.

Ajo mori përsipër kurorën e evropianes më të vjetër, kur më 15 prill të këtij viti, Emma Morano vdiq në moshën 117 vjet e 137 ditë.

Kjo grua vdiq ditë më herët dhe: Largo reklamën mëposhtë / artikullin

Bill Gates: Monedhat virtuale si bitcoin janë duke vrarë direkt njerëzit

Themeluesi i Microsoft dhe një nga njerëzit më të pasur, tha se ka qëndrim të rezervuar për kriptomonadhat, dhe se ato “po vrasin njerëzit në një mënyrë mjaft të drejtpërdrejtë”. Këtë qëndrim e shprehu gjatë një diskutimi online në të cilin ai përgjigjet drejtpërdrejtë në çdo pyetje që një:
Largo reklamën më poshtë / artikullin

Amerika i kthen shpinën Ramush Haradinajt, i refuzon vizën

Raportet e tendosura me Ambasadën Amerikan që lidhen me tentimin për shfuqizimin e Gjykatës Speciale, si dhe këmbëngulja në dështimin e marrëveshjes së demarkacionit, duket se kryeministrit Ramush Haradinaj po i hakmerren nga Uashingtoni zyrtar. Mësohet se kryeministrit Haradinaj dhe bashkëshortes së tij i është refuzuar viza amerikane.
Largo reklamën mëposhtë / artikullin

Flokët e tij pushtuan rrjetin, si duket tani vogëlushi i famshëm (FOTO LAJM)

Modeli i tij i flokëve e bëri atë VIP në rrjetet sociale duke ngjallur mjaft kureshtje nëse kishim të bënim me një model të zgjedhur nga e ëma apo ashtu kishte lindur.

Tani Cox Noon është rritur dhe modeli i flokëve është krejt tjetër nga ai kur ishte vetëm 9 javësh.

Për më tepër, ndiqni galerinë:

Largo reklamën / artikullin

Ish-presidenti Fatmir Sejdiu: Pak gjumë kishte në natën e 16 shkurtit

Fatmir Sejdiu – Ish President i Kosovës, në kohën e shpalljes së pavarësisë së Kosovës, duke folur në emisionin e sotëm ‘Alo Mirëmëmngjesi’ të Radio Dukagjinit, ka shkëputur çaste dhe emocione nga rrjedha e orëve të parashpalljes së pavarësisë. Duke sjellur këto shkëputje, ish-presidneti Sejdiu ka thënë se kishte pak gjumë dhe shumë emocion në:
Largo reklamën mëposhtë / artikullin

Paralajmërohen protesta të reja kundër Ligjit të Gjuhëve

Vazhdojnë thirrjet për protesta kundër miratimit të ligjit për përdorimin e gjuhëve. Llogari të ndryshme në rrjetet sociale bëjnë thirrje për protesta masive dhe bllokim të rrugëve.

E ndërsa mbrëmë qindra qytetarë janë mbledhur në shenjë revolte para shtëpisë së deputetit të LSDM-së nga Velesi, Pançe Ivanov.
Largo reklamën më poshtë / artikullin

Arbana Xharra e quan Erdoganin “Millosheviç”: Po shfaros kurdët


E fundit: Arbana Xharra e quan Erdoganin “Millosheviç”: Po shfaros kurdët
Gazetarja Arbana Xharra përmes një statusi në Facebook e ka krahasuar presidentin turk Erdogan me Millosheviçin.

Sipas Xharrës, Erdogani është përgjegjës i bombardimeve ndaj kurdëve, me qëllim shfarosjen e tyre.

Ky është statusi i Arbanë Xharras në Facebook:
Largo reklamën mëposhtë / artikullin